XPS Duvar Paneli

BEYAZ ALÇIPANLI XPS DOLGULU DUVAR PANELİ
YEŞİL ALÇIPANLI XPS DOLGULU DUVAR PANELİ
KIRMIZI ALÇIPANLI XPS DOLGULU DUVAR PANELİ
BORDO ALÇIPANLI XPS DOLGULU DUVAR PANELİ
GUARDEX ALÇIPANLI XPS DOLGULU DUVAR PANELİ
FİBERCEMENT KAPLI DEKORATİF TAŞ DESENLİ XPS DOLGULU DUVAR PANELİ
FİBERCEMENT KAPLI DOĞAL TAŞ DESENLİ XPS DOLGULU DUVAR PANELİ
FİBERCEMENT KAPLI ÖRME TAŞ DESENLİ XPS DOLGULU DUVAR PANELİ
FİBERCEMENT KAPLI TAŞ DESENLİ XPS DOLGULU DUVAR PANELİ
AQUAPANEL KAPLI XPS DOLGULU DUVAR PANELİ
BETOPAN KAPLI XPS DOLGULU DUVAR PANELİ
OSB KAPLI XPS DOLGULU DUVAR PANELİ
DİAMANT KAPLI XPS DOLGULU DUVAR PANELİ

Sıkça Sorulan Sorular

Taş yünü ve cam yünü yalıtımlı duvar panelleri, projelendirme aşamasında teknik ve estetik açıdan kolaylık sağlayacak alternatifler sunmasının yanı sıra, yangına karşı güvenilirliğiyle de tercih edilen ürünlerdir. A sınıfı yanmazlık özelliği taşıyan taş yünü yalıtım tabakası otomatik olarak dilimlendirilmekte, lifler panel yüzeyine dik olarak çevrilmekte ve böylece panelin basınca karşı dayanımı artırılmaktadır. Dilimlenen ve çevrilen her levha, panelde kırılmayı engelleyecek şekilde, şaşırtılarak yerleştirilmektedir. Bu paneller, projeye bağlı olarak, yatay veya dik olarak kullanılabilmektedir. Taş yünü ve cam yünü dolgulu paneller, kesintisiz panel üretim hattında üretilmektedir.

  • XPS bir yalıtım malzemesidir ve çatılarda, soğuk depolarda, endüstride ve şantiyelerde kullanılır. Su geçirmediği ve neme dayanıklı olduğu için özellikle ısı yalıtımı amacıyla kullanılmaktadır. XPS köpüklü malzemelerdir ve diğer tüm ısı yalıtımı malzemelerine göre ne fazla tercih edilenidir.
  • XPS : X-Ray fotoelektron Spektroskopisi veya Kimyasal analiz için elektron spektroskopisi (ESCA) katı materyallerin yüzeyleri hakkında kimyasal bilgi elde etmek için kullanılan gelişmiş bir yüzey analiz tekniğidir.