Rebonded Duvar Paneli

BEYAZ ALÇIPANLI REBONDED DOLGULU DUVAR PANELİ
YEŞİL ALÇIPANLI REBONDED DOLGULU DUVAR PANELİ
KIRMIZI ALÇIPANLI REBONDED DOLGULU DUVAR PANELİ
BORDO ALÇIPANLI REBONDED DOLGULU DUVAR PANELİ
GUARDEX ALÇIPANLI REBONDED DOLGULU DUVAR PANELİ
FİBERCEMENT KAPLI DEKORATİF TAŞ DESENLİ REBONDED DOLGULU DUVAR PANELİ
FİBERCEMENT KAPLI DOĞAL TAŞ DESENLİ REBONDED DOLGULU DUVAR PANELİ
FİBERCEMENT KAPLI ÖRME TAŞ DESENLİ REBONDED DOLGULU DUVAR PANELİ
FİBERCEMENT KAPLI TAŞ DESENLİ REBONDED DOLGULU DUVAR PANELİ
AQUAPANEL KAPLI REBONDED DOLGULU DUVAR PANELİ
BETOPAN KAPLI REBONDED DOLGULU DUVAR PANELİ
OSB KAPLI REBONDED DOLGULU DUVAR PANELİ
DİAMANT KAPLI REBONDED DOLGULU DUVAR PANELİ

Sıkça Sorulan Sorular

Taş yünü ve cam yünü yalıtımlı duvar panelleri, projelendirme aşamasında teknik ve estetik açıdan kolaylık sağlayacak alternatifler sunmasının yanı sıra, yangına karşı güvenilirliğiyle de tercih edilen ürünlerdir. A sınıfı yanmazlık özelliği taşıyan taş yünü yalıtım tabakası otomatik olarak dilimlendirilmekte, lifler panel yüzeyine dik olarak çevrilmekte ve böylece panelin basınca karşı dayanımı artırılmaktadır. Dilimlenen ve çevrilen her levha, panelde kırılmayı engelleyecek şekilde, şaşırtılarak yerleştirilmektedir. Bu paneller, projeye bağlı olarak, yatay veya dik olarak kullanılabilmektedir. Taş yünü ve cam yünü dolgulu paneller, kesintisiz panel üretim hattında üretilmektedir.

  • Bondex Ses Yalıtım Süngeri kırpılmış süngerlerin özel birleşiminden sonra endüstriyel baskı makineleri ile istenilen yoğunlukta preslenip 10 mm kalınlık ebadındaki plakalar hâlinde kesilmesi ile elde edilen ses yalıtım akustik düzenleme ürünüdür. Sınıfının en incesi ve en yüksek dansiteye sahip ürün olma özelliği de taşımaktadır.
  • Sağlığa zararlı kimyasal maddeler ve kanserojen boyalar içermediği için evlerde, okullarda, hastanelerde ve bir çok alanda güvenle kullanılmaktadır.