Taş Yünü Kalibel Ürün Grupları

Kaplama Malzemesine Göre, Taş Yünü Kalibel Ürün Gruplarını İnceleyebilirsiniz.

Beyaz Alçıpanlı Taş Yünü Kalibel

Bir yüzü beyaz alçı plaka kaplı taşyünü levhadan oluşan, kompozit bir ürün olan Kalibelin, dış duvarların iç yüzeyinde, iç bölme ve komşu duvarlarda, merdiven ve asansör boşluklarına bitişik duvarlarda, ahşap karkas yapıların içten giydirilmesinde ses ve ısı yalıtımı amacıyla kullanılmasını tavsiye ederiz.

Yeşil Alçıpanlı Taş Yünü Kalibel

Bir yüzü yeşil alçı plaka kaplı taşyünü levhadan oluşan, kompozit bir ürün olan Kalibelin, dış duvarların iç yüzeyinde, iç bölme ve komşu duvarlarda, merdiven ve asansör boşluklarına bitişik duvarlarda, ahşap karkas yapıların içten giydirilmesinde ses ve ısı yalıtımı amacıyla kullanılmasını tavsiye ederiz.

Kırmızı Alçıpanlı Taş Yünü Kalibel

Bir yüzü kırmızı alçı plaka kaplı taşyünü levhadan oluşan, kompozit bir ürün olan Kalibelin, dış duvarların iç yüzeyinde, iç bölme ve komşu duvarlarda, merdiven ve asansör boşluklarına bitişik duvarlarda, ahşap karkas yapıların içten giydirilmesinde ses ve ısı yalıtımı amacıyla kullanılmasını tavsiye ederiz.

Fibercement Kaplı Taş Yünü Kalibel

Bir yüzü fibercement kaplı taşyünü levhadan oluşan, kompozit bir ürün olan Kalibelin, dış duvarların iç yüzeyinde, iç bölme ve komşu duvarlarda, merdiven ve asansör boşluklarına bitişik duvarlarda, ahşap karkas yapıların içten giydirilmesinde ses ve ısı yalıtımı amacıyla kullanılmasını tavsiye ederiz.

_

Betopan Kaplı Taş Yünü Kalibel

Bir yüzü betopankaplı taşyünü levhadan oluşan, kompozit bir ürün olan Kalibelin, dış duvarların iç yüzeyinde, iç bölme ve komşu duvarlarda, merdiven ve asansör boşluklarına bitişik duvarlarda, ahşap karkas yapıların içten giydirilmesinde ses ve ısı yalıtımı amacıyla kullanılmasını tavsiye ederiz.

OSB Kaplı Taş Yünü Kalibel

Bir yüzü OSB kaplı taşyünü levhadan oluşan, kompozit bir ürün olan Kalibelin, dış duvarların iç yüzeyinde, iç bölme ve komşu duvarlarda, merdiven ve asansör boşluklarına bitişik duvarlarda, ahşap karkas yapıların içten giydirilmesinde ses ve ısı yalıtımı amacıyla kullanılmasını tavsiye ederiz.